Napa Mermaid Hotel & Suites

Kapacita 100 izieb
Mnohokrát ocenený hotel s nadštandardnými službami a možnosťami má úžasnú polohu priamo v centre kozmopolitného Ayia Napa.
Vďaka jeho polohe – pár metrov od centra mesta a takisto priamo na piesočnatej pláži s kryštálovo čistou vodou patrí medzi najvyhľadávanejšie hotely v tejto časti ostrova.

Stravovanie:

Reštaurácia Flavours Restaurant & Terrace je svojím hosťom k dispozícii na raňajky, obedy a večere vo vnútorných aj vonkajších priestoroch. Možnosti stravovania sú:
Raňajky, polpenzia alebo plná penzia. Vyžaduje sa neformálne oblečenie.

Bubbles Pool Bar je otvorený od 10:00 – 18:00 h. počas letnej sezóny a ponúka množstvo nápojov vrátane exotických kokteilov, osviežujúcich smoothies, čerstvo odšťavených ovocných štiav a ľadovej kávy, a tiež rôzne šaláty a chuťovky.

Andama Bar – bar s nekonečným výhľadom na kryštálovo čisté more, otvorený od 10:00 – 01:00 ponúka A la carte menu a nápoje rôzneho druhu, vrátane kávy, čerstvých džúsov, osviežujúcich kokteilov v príjemnom prostredí živej hudby a rôznych predstavení každý večer.

Ubytovanie a izby
STANDARD izba (maximálna kapacita týchto izieb sú 2 osoby) s bočným výhľadom na more
K vybaveniu izby patrí manželská posteľ alebo dve oddelené lôžka, kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletné potreby, individuálne nastaviteľná klimatizácia / kúrenie, bezdrôtové pripojenie na internet zadarmo, LCD televízor, rýchlovarná kanvica na prípravu čaju a kávy, bezplatná bezpečnostná schránka, sušič vlasov, papuče, minibar, dva bočné stolíky, konferenčný stolík a kreslo. Všetky STANDARD izby majú balkón so stolom a stoličkami, s výhľadom na bazén a tiež s bočným výhľadom na Stredozemné more.

SUPERIOR izba (maximálna kapacita týchto izieb sú 3 osoby)
Nedávno zrekonštruované izby sú väčšie a priestrannejšie s orientáciou na východ. Izby na prvom poschodí majú k dispozícii balkón s rozlohou 9 metrov2, izby na druhom a štvrtom poschodí majú balkón s rozlohou 6m2. K ďalšiemu vybaveniu patrí manželská posteľ alebo dve oddelené lôžka, sprchovací kút, individuálne nastaviteľná klimatizácia / kúrenie, bezdrôtové pripojenie na internet zadarmo, LCD televízor, rýchlovarná kanvica na prípravu kávy a čaju, bezplatná bezpečnostná schránka, sušič vlasov, župan a papuče, toaletné potreby, minibar, dva bočné stolíky, konferenčný stolík a kreslo

STANDARD izba (maximálna kapacita týchto izieb sú 2 osoby) s priamym výhľadom na more
K vybaveniu izieb s výhľadom na more patrí manželská posteľ alebo dve oddelené lôžka, kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletné potreby, individuálne nastaviteľná klimatizácia / kúrenie, bezdrôtové pripojenie na internet zadarmo, LCD televízor, rýchlovarná kanvica na prípravu čaju a kávy, bezplatná bezpečnostná schránka, sušič vlasov, papuče, minibar, dva bočné stolíky, konferenčný stolík a kreslo.Všetky izby majú balkón so stolom, dvoma stoličkami a očarujúci priamy výhľad na Stredozemné more.

EXECUTIVE bungalov
Elegantné moderné izby umiestnené pri bazéne majú zmysel pre štýl a jedinečnosť. Diskrétne kombinujú luxus a jednoduchosť a sú rozmerovo väčšie ako štandardné izby. Na rozkladacej pohovke alebo na dvoch rozkladacích posteliach sa môžu ubytovať dve deti alebo jedna dospelá osoba. Majú tiež dostatočne veľkú terasu so stolom a dvoma stoličkami, s výhľadom na bazén a bočným výhľadom na more. K vybaveniu izby patrí manželská posteľ ale dve oddelené lôžka, dizajnová kúpeľňa s vaňou alebo sprchovacím kútom, individuálne nastaviteľná klimatizácia / kúrenie, bezdrôtové pripojenie na internet zadarmo, LCD televízor, rýchlovarná kanvica na prípravu čaju a kávy, bezplatná bezpečnostná schránka, sušič vlasov, župany a papuče, toaletné potreby, minibar, dva bočné stolíky, konferenčný stolík a kreslo.
Bezplatná služba pre hostí, ktorí si rezervujú Executive bungalov zahŕňa: ovocie a víno pri príchode

JUNIOR suita
Sofistikované moderné izby sú porovnateľné s 5 hviezdičkovým luxusným ubytovaním. Luxus, elegancia, súkromie a krásne prostredie s veľkým balkónom a úchvatným výhľadom na Stredozemné more a bazén. Izby sú ideálne pre rodiny s deťmi. K dispozícii je pohovka, ktorú je možné rozložiť na posteľ a tým vytvoríte miesto na spanie pre dve deti alebo pre jednu dospelú osobu. K dispozícii je tiež kancelársky stôl, krásna terasa s dvomi stoličkami a dvomi ležadlami (iba na prvom poschodí).
K vybaveniu suity patrí manželská posteľ alebo dve oddelené lôžka, veľmi priestranný sprchovací kút, toaletné potreby, samostatné WC, individuálne nastaviteľná klimatizácia / kúrenie, bezdrôtové pripojenie na internet zadarmo, 2 LCD televízory, rýchlovarná kanvica na prípravu kávy alebo čaju, bezplatná bezpečnostná schránka, sušič vlasov, župany a papuče, minibar, dva bočné stolíky, konferenčný stolík a kreslo. Bezplatná služba pre hostí, ktorí si rezervujú suitu JUNIOR zahŕňa: ovocie a víno pri príchode. Prepojené izby sú k dispozícii na požiadanie a v závislosti od dostupnosti.

GRAND suita
Izby možno charakterizovať ako stelesnenie luxusu a vynikajúcich pocitov v najlepšej kvalite. Priestranné suity zariadené vo svetlých teplých farbách pozostávajú z troch samostatných izieb. K dispozícii sú dve spálne so samostatnými kúpeľňami, veľký priestor na posedenie a jedálenský kút. Pre pocit domácej pohody je k dispozícii kuchynka s kompletným vybavením. Suita má krásnu veľkú terasu s vírivkou a nádherným výhľadom na Stredozemné more. Izby sú ideálne pre rodiny s deťmi, s ubytovaním pre 5 osôb. K vybaveniu suity patrí manželská posteľ v hlavnej spálni a dve oddelené postele v druhej spálni, priestranné kúpeľne s vaňou a sprchovacím kútom, toaletné potreby, individuálne nastaviteľná klimatizácia / kúrenie, bezdrôtové pripojenie na internet zadarmo, 3x LCD televízia, rýchlovarná kanvica na prípravu čaju a kávy, kávovar espresso, bezplatná bezpečnostná schránka, sušič vlasov, župany a papuče, minibar, dva bočné stolíky, konferenčný stolík a kreslo.
Bezplatná služba pre hostí, ktorí si rezervujú suitu GRAND zahŕňa: jednohubky, ovocie a víno pri príchode.

Vzdialenosti:
• Pláž 100 m
• Centrum cca. 500 m
• Letisko Larnaca cca. 0.45 min.
• Protaras cca. 10 km

Vybavenie:
Šport a zábava:
• Vonkajší bazén
• Vnútorný bazén
• Sauna a jacuzzi
• Parný kúpeľ
• Plne vybavené fitness centrum
• Tenisové kurty
• Biliard
• Vodné športy a škola potápania
• Profesionálne masáže
• Detský bazén
• Detské menu
• Detské stoličky
• Stráženie detí ( za poplatok )

Služby:
• 24 hodinová recepcia a zmenáreň
• Pranie a žehlenie
• Kaderníctvo dámske/pánske
• Požičovňa áut
• Taxi servis
• WiFi pripojenie na internet bez poplatku
• Lekárska služba
• Miestnosť na batožinu
• Obchod so suvenírmi
• Fakultatívne výlety a výlety loďou
Názov Lôžka Počet
1-lôžková 1 10
2-lôžková s oddelenými posteľami 2 30
2-lôžková s manželskou posteľou 2 30
3-lôžková 3 20
3-lôžková 3 10
Adresa Kryou Nerou, 45
5344 Cyprus
Nájdite si spolucestujúceho

Cestovná kancelária DAKA realizuje zájazdy do nasledovných krajín