Hotel Blue Horizon

Kapacita 100 izieb
Hotel Blue Horizon je jedným z najlepších miest na Rhodose, kde môžete stráviť dovolenku. Náš hotel je obklopený jedinečnými záhradami a plážami a umožní vám vychutnať si pokojnú prírodu a neuveriteľnú pláž Ialysos v samom srdci mesta!

Pridajte sa k nám teraz a užite si našu širokú škálu izieb pre každý druh dovolenky, ktorú chcete stráviť so svojou rodinou alebo vo dvojici na ostrove Rhodos, kde svieti slnko 300 dní v roku! A ak radi surfujete, či už ste začiatočník alebo veterán, vedzte, že v hotelových priestoroch sa nachádza 1 z 5 svetových windsurfingových staníc ProCenter International.

Program zahŕňa: polpenzia

Stravovanie
Hlavná reštaurácia Pandora
 raňajky 07:00 - 10:00
• obed 12:30 - 14:30
• večera 19:00 - 21:30

Pandora je hlavnou reštauráciou v hoteli Blue Horizon, ktorá vám vďaka zmesi teplých a studených jedál ponúkne grécky kulinársky zážitok. Naša reštaurácia vás tiež prinúti precestovať svet organizovaním tematických nocí s jedlami zo všetkých krajín.

Surfers ”Beach Bar & Restaurant - 10:00 - 18:00
Počas dňa na pláži, počas ktorého surfujete alebo sa opaľujete pri bazéne, je dôležité mať možnosť vychutnať si nejaké studené alebo dokonca teplé nápoje, alkohol, nealkoholické nápoje alebo zmrzlinu. Náš plážový bar je tu pre vás.
Reštaurácia, ktorá sa tiež nachádza na pláži, vám a vašej rodine ponúkne dokonalú prestávku v polovici dňa, ktorú si zaslúžite, s ľahkým menu, zloženým z rýchlych jedál, ako je gyros, párky v rožku alebo palacinky. Najlepšie na tom je, že si budete môcť jedlo vziať so sebou na cestu do hotela, napríklad okolo bazéna alebo na pláž.

Bar Blue Moon - 18:00 - 01:30
Po večeri, v noci či v sviatočné dni si pravdepodobne budete chcieť dať drink alebo dva a hotel Blue Horizon vám to umožní vďaka baru Blue Moon. Cez týždeň zažijete zábavu prostredníctvom vystúpení tanečníkov a muzikantov. Tí mladší si užijú zábavu aj s Mini Disco. Každý hosť si môže vychutnať zaslúžený odpočinok pri sledovaní televízie, ktorú má k dispozícii, s mnohými sieťami pokrývajúcimi niekoľko krajín.

Ubytovanie
Izba Superior:
• ak plánujete romantický pobyt, zvážte našu krásnu a pohodlnú izbu typu superior s úžasným výhľadom na okolie. Izby Superior sa nachádzajú na štvrtom a najvyššom poschodí hotela a ponúkajú najlepší výhľad.

Bungalov:
• najlepšia na našich bungalovoch je prírodná záhrada, vďaka ktorej budete mať pocit, že žijete len neďaleko pláže. Ak ste surfer, stačí chytiť dosku a jazdiť. Ak prídete ako rodina, budete si užívať súkromie a priestor pre seba a svoje deti! Novo zrekonštruované bungalovy ponúkajú komfort na rovnakej úrovni ako izby Superior.

Dvojlôžková izba:
• Hotel Blue Horizon je domovom všetkých rozpočtov a dvojlôžková izba je tou najlepšou voľbou, na ktorú môžete naraziť. Tieto izby sú skvelé a pohodlné s úžasným výhľadom na pevninu a more, ktoré ostrov Rhodos ponúka.

Suita:
• hľadáte špeciálny pobyt v našom hoteli? Naše apartmány sú to pravé. Každý z nich má svoj vlastný dizajn. Ideálne pre rodinu alebo páry. Naše apartmány vám umožnia sa cítiť ako doma.

Check in a Check out:
• Check in je od 15:00 hod
• Check out je do 11:00 hod

Názov Lôžka Počet
1-lôžková 1 10
2-lôžková s oddelenými posteľami 2 30
2-lôžková s manželskou posteľou 2 30
3-lôžková 3 20
4-lôžková 4 10
Adresa Beach of
851 01 Ialisos
Nájdite si spolucestujúceho

Cestovná kancelária DAKA realizuje zájazdy do nasledovných krajín