Hotel Paxos beach

Kapacita 100 izieb
Hotel Paxos Beach sa nachádza na krásnom gréckom ostrove Paxos a je navrhnutý tak, aby vám ponúkol nezabudnuteľný pobyt.

Ostrov Paxos sa nachádza 11 km južne od ostrova Korfu a 13 západne od pobrežia Epiru. Je to malý zelený ostrov (19 km2) s jedinečnými prírodnými krásami. Má 34 dedín a 2 500 obyvateľov. Ich hlavná činnosť súvisí s cestovným ruchom, pestovaním olív a rybolovom. Je to dnes ideálna dovolenková destinácia pre návštevníkov z celého sveta, pretože kombinuje nádherné pláže a úžasné geologické zásoby so zelenou krajinou, ako aj malebnými tradičnými dedinami a pozoruhodnou turistickou infraštruktúrou.

Okrem tradičných dedín ponúka ostrov Paxos návštevníkom úžasnú zelenú krajinu s olivovníkmi, borovicami a topoľmi, nádherné malé pláže v pôvabných zátokách (východné pobrežie), ako sú Giannias, Soulanena (hotelová pláž), Balos , Agia Marina, Moggonisi, Kloni Gouli, Kamini, Kamini, Kaki Lagada, Alati, Kipiadi, Marmaria, Levrehio, Glyfada, Monodendri, Orkos, Kanoni, Harami, Ahai, Avlaki a Galazio.

Ostrov Paxos dáva návštevníkom výnimočnú príležitosť absolvovať príjemnú plavbu loďou (organizujú sa denné výlety, ale je možné si prenajať aj loď alebo motorový čln), pretože ponúka výnimočnú krajinu s geologickým úložiskom, úžasnými útesmi a skalami ako Erimitis, Tripitos, Orolithos, ako aj morské jaskyne ako Graves na západnom pobreží, izolované pláže s modrou krištáľovou vodou ako Ahai. Ostrov je navyše obklopený ďalšími menšími ostrovmi ako Agios Nikolaos, Panagia, Moggonisi, Kaltsonisi a ďalšími skalami ako Marmaro, Katergo a Orolitho.

Hotel Paxos Beach sa nachádza na krásnom gréckom ostrove Paxos a je navrhnutý tak, aby vám ponúkol nezabudnuteľný pobyt. Každý detail bol starostlivo premyslený, aby vytvoril atmosféru maximálneho pohodlia a elegancie. Precízne zvolený nábytok, farby, textúry a textílie sú kombinované do výnimočnej zmesi štýlu minimalizmu, ktorý určite zaujme vaše zmysly. Pridajte k tomu nádherný výhľad, krásnu záhradu a služby a máte to. Perfektný letný únik, pripravený na premenu na neoceniteľné spomienky, ktoré budú trvať večne! Všetko, čo musíte urobiť, je jednoduché. Žiť v danom okamihu, relaxovať, zatiaľ čo sa vám pred očami rozprestiera prírodná krása Paxosu.

Pláž Paxos sa nachádza v idylickom zálive, iba 1,5 km od hlavnej dediny Gaios na ostrove. Hotelový komplex je postavený z prírodného kameňa paxos na svahu, ktorý sa zváža do vôd Iónskeho mora na pozemku s rozlohou 20 000 m2 obklopenom olivami a borovicami. Pokojné a upokojujúce prostredie s výhľadom na krištáľovú vodu ponúka našim hosťom atmosféru ideálneho cieľa pre túto relaxačnú a oživujúcu dovolenku.

Charakteristika:
• Panoramatické výhľady na Iónske more
• Priateľské prostredie
• Súkromná relaxačná pláž
• Bungalovy sú postavené v typickom tvare kociek cukru
• Veľký bazén (140m2) a priestranné slnečné terasy
• Reštaurácia a bar s nádherným výhľadom na more
• Výrazný dizajn zostáva verný tradičnému charakteru a architektúre

StravovanieVšetky jedlá podávané v hoteli Paxos Beach kombinujú jedinečný chuťový zážitok v romantickej atmosfére obklopenej Iónskym morom. Špeciálna starostlivosť personálu našej kuchyne pri príprave všetkých našich jedál je kombinovaná s gréckymi receptami z čistých a prírodných surovín, niektoré sú vypestované v prírode na samotnom ostrove, to všetko dohromady dáva jedinečný kulinársky zážitok pre našich hostí.

Začnite svoj deň pri bazéne s výhľadom na Iónske more. Užite si raňajky a vyberte si z lákavej ponuky skvelého amerického raňajkového bufetu.

Lounge Bar- je miesto kde sa osobitný dizajn stretáva s tradičným štýlom. Relaxačné miesto ponúka úchvatný výhľad na more, sprevádzaný jemnou hudbou. Bar sa nachádza pri bazéne, ponúka široký výber lákavých jedál a osviežujúcich nápojov.

Ubytovanie:
Vitajte v našom svete luxusných a na mieru šitých služieb. Nádherný výhľad a samota sú víťaznými faktormi hotela Paxos Beach. Keď už tam budete, vaša myseľ sa začne túlať po krásnom sveta pokoja, kde sú vynikajúce výhľady, výnimočné služby a príjemná pohostinnosť. Všetko je doplnené maximálnym súkromím, ktoré zaručuje nezabudnuteľnú dovolenku.

SUPERIOR s verandou: Rozloha 25 m2. Možnosť obsadenia 2 osoby. Dvojlôžková izba s dvoma samostatnými posteľami, alebo manželskou posteľou. Efektívne a príjemné prostredie definuje izby Superior, každá so súkromnou verandou a oknami s nádherným výhľadom na more, olivy a borovice. Izby Superior majú elegantný vzhľad, ktorú charakterizuje ručne vyrobený nábytok v upokojujúcich zemitých tónoch.

Vybavenie a poskytované služby –  individuálne ovládaná klimatizácia, vybavenie kúpeľňa, kúpeľňa so sprchou, uteráky na pláž / k bazénu, káblová a satelitná TV, skriňa, káva, denné upratovanie, telefón s priamou voľbou, uteráky na tvár a osušky, LCD televízor, výhľad do záhrady, výhľad na more, fén, žehlička a žehliaca doska, zväčšovacie zrkadlo, mini-chladnička, súkromná terasa, trezor, zvukotesné okná, veranda, služba zobudenia, Wi-Fi pripojenie na internet (zadarmo), písací stôl.

SUPERIOR s balkónom: Rozloha 25 m2. Možnosť obsadenia 2 osoby. Dvojlôžková izba s dvoma samostatnými posteľami, alebo manželskou posteľou. Efektívne a príjemné prostredie definuje izby Superior, každá so súkromným balkónom a oknami s nádherným výhľadom na more, olivy a borovice. Izby Superior majú elegantný vzhľad, ktorú charakterizuje ručne vyrobený nábytok v upokojujúcich zemitých tónoch.

Vybavenie a poskytované služby –  individuálne ovládaná klimatizácia, vybavenie kúpeľňa, kúpeľňa so sprchou, uteráky na pláž / k bazénu, káblová a satelitná TV, skriňa, káva, denné upratovanie, telefón s priamou voľbou, uteráky na tvár a osušky, LCD televízor, výhľad do záhrady, výhľad na more, fén, žehlička a žehliaca doska, zväčšovacie zrkadlo, mini-chladnička, súkromný balkón, trezor, zvukotesné okná, služba zobudenia, Wi-Fi pripojenie na internet (zadarmo), písací stôl.

SUPERIOR PLUS s verandou, alebo balkónom: Rozloha 35 m2. Možnosť obsadenia 3 osoby. Dvojlôžková izba s dvoma samostatnými posteľami, alebo manželskou posteľou a rozkladacou pohovkou. Sviežo navrhnutý štýlový nábytok vyrobený na mieru ponúka pokojnú a elegantnú atmosféru. Svetlá a svieža bungalovová izba s výhľadom na Iónske more.

Vybavenie a poskytované služby –  individuálne ovládaná klimatizácia, vybavenie kúpeľňa, kúpeľňa so sprchou, uteráky na pláž / k bazénu, káblová a satelitná TV, skriňa, káva, denné upratovanie, telefón s priamou voľbou, uteráky na tvár a osušky, LCD televízor, výhľad do záhrady, výhľad na more, fén, žehlička a žehliaca doska, zväčšovacie zrkadlo, mini-chladnička, súkromný balkón, alebo veranda, rozkladacia pohovka, trezor, zvukotesné okná, služba zobudenia, Wi-Fi pripojenie na internet (zadarmo), písací stôl.

JUNIOR SUITE: Rozloha 40 m2. Možnosť obsadenia 4 osoby. Dvojizbové ubytovanie. Spálňa s veľkou manželskou posteľou, obývacia izba s rozkladacou pohovkou, kúpeľňa so sprchovacím kútom.

Vybavenie a poskytované služby –  individuálne ovládaná klimatizácia, vybavenie kúpeľňa, kúpeľňa so sprchou, obývacia izba, spálňa, uteráky na pláž / k bazénu, káblová a satelitná TV, skriňa, káva, denné upratovanie, telefón s priamou voľbou, uteráky na tvár a osušky, LCD televízor, výhľad do záhrady, výhľad na more, fén, žehlička a žehliaca doska, zväčšovacie zrkadlo, mini-chladnička, súkromná terasa, trezor, zvukotesné okná, veranda, služba zobudenia, Wi-Fi pripojenie na internet (zadarmo), písací stôl.

GRANDE SUITE: Rozloha 55 m2. Možnosť obsadenia 4 osoby. Grande Suite sa teší najlepšej polohe vramci hotelového komplexu a kombinuje moderný minimalistický dizajn s výhľadom na nekonečný horizont. Spáľňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom a krásnu veľkú obývaciu izbu. Ponúka krásny dekor, veľkú verandu.

Vybavenie a poskytované služby –  individuálne ovládaná klimatizácia, vybavenie kúpeľňa, kúpeľňa so sprchou, obývacia izba, spálňa, uteráky na pláž / k bazénu, káblová a satelitná TV, skriňa, káva, denné upratovanie, telefón s priamou voľbou, uteráky na tvár a osušky, LCD televízor, výhľad do záhrady, výhľad na more, fén, žehlička a žehliaca doska, zväčšovacie zrkadlo, mini-chladnička, súkromná terasa, trezor, zvukotesné okná, veranda, služba zobudenia, Wi-Fi pripojenie na internet (zadarmo), písací stôl.

Služby hosťom:
• 24-hodinová recepcia
• Denné upratovanie
• Výmena obliečok každý druhý deň
• Prístavná prepravná služba
• Reštaurácia
• Bar pri bazéne / na pláži
• Bazén
• Plavecký bazén pre deti
• Ležadlá a slnečníky pri bazéne / na pláži
• Súkromná pláž
• Priamy prístup na pláž
• Bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet
• Stolný tenis
• Tenisový kurt
• Vrátnik
• Uteráky pri bazéne / na pláži
• Lekár (na požiadanie)
• Služba budenia
• Požičovne automobilov a lodí
• Salón krásy a masáže v miestnosti (na požiadanie)

Check-in a Check-out:
• Check-in je po 15:00 h
• Check-out je do 11:00h

Možnosti platby:
 Hotovosť
• Kreditné karty (Master card, Visa)

Názov Lôžka Počet
1-lôžková 1 10
2-lôžková s manželskou posteľou 2 30
2-lôžková s manželskou posteľou 2 30
3-lôžková 3 20
4-lôžková 4 10
Adresa Paxi
490 82 Paxi
Nájdite si spolucestujúceho

Cestovná kancelária DAKA realizuje zájazdy do nasledovných krajín